סריקות פטנטים

המצאת משהו חדש? פיתחת מוצר קיים? עיצבת דגם מקורי? או שאולי חשוב לך לשמור על ייחודיות שם העסק שלך?

עכשיו שאל את עצמך – מה הצעד הבא? למי פונים?

SKS Trade, בעזרת שותפיה העסקיים, עוסקת בליווי וטיפול בנושא קניין רוחני, חיפוש פטנטים, ניהול תיקי קניין רוחני, ליווי וטיפול בהכנת בקשות לרישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בארץ ובעולם.

אנו נלווה אותך משלב הרעיון ועד לגמר  הרישום אצל רשם הפטנטים, סימני המסחר והמדגמים בארץ ובעולם.

על מנת לסייע לך בדרכך, יצרנו רשת של מומחים בתחומים שונים, המשתפים פעולה זה עם זה – עורכי דין, עורכי פטנטים, מומחים בתחומים שונים דוגמת מהנדסי מכונה, אלקטרוניקה, מכאניקה, פיסיקאים ויזמים עסקיים.

רקע נרחב זה של הצוות המקצועי מקנה לנו יכולת לתת מענה לכל אחד ואחת בתחום המצאתו. בנוסף, אנו משתפים פעולה עם מיטב משרדי הקניין הרוחני ברחבי העולם, על מנת שנוכל להעניק ללקוחותינו תמיכה ושירות בתחום הקניין הרוחני ברחבי העולם.

כחלק מהשירות אותו מעניקה החברה אנו מטפלים בניהול פורטפוליו לממציאים פרטיים כמו גם לחברות בכל הגדלים.

בשל הרקע הרב תחומי של צוות המשרד,  יש לנו את היכולת לתת מענה לכל אחד מלקוחותינו בפתרון צרכיו הייחודיים – זהו אף יתרוננו היחסי.

 

רישום והגנה על סימן מסחר – זו המומחיות שלנו!

SKS Trade בעזרת שותפיה העסקיים, מתמחה בליווי וטיפול בהגשת בקשות לרישום סימני מסחר בארץ ובעולם, עבור לקוחות פרטיים כמו גם עבור חברות גדולות.

כחלק מהליך רישום סימני מסחר, משרדנו יערוך חיפוש סימני מסחר רשומים מקיף במאגרי מידע על מנת לקבל תשובה האם קיים רישום סימני מסחר זהים ו/או דומים וכל זאת על מנת למקסם את תוצאות החיפוש ולמזער את רמת הסיכון.

לאחר שלב החיפוש ילווה משרדנו את הליך רישום סימן המסחר בהתאם לצרכי ודרישות הלקוח – בארץ או בחו"ל.

אנו מתמחים בליווי הלקוח ומתן השירות הנכון והמתאים ביותר על פי דרישת הלקוח וצרכיו.