מסחר מקומי ובינלאומי

תמיכה וליווי עסקי ליצרנים ויבואנים

מחלקת הסחר של חברת SKS TRADE מרכזת קשרי מסחר יקרי ערך בישראל ובחו"ל. מתמחה במינוף קשרי המסחר שלה לטובת לקוחותיה. מטרתה היא להשיא את ההכנסות של לקוחותיה ע"י יצירת חיבורים מסחריים ופתיחת ערוצי הפצה ואיתור מוצרים חדשים.

הגברת קצב המכירות בשוק הישראלי והבינלאומי

אנו יוצרים עבור לקוחותינו קשרים חמים, מאתרים קניינים רלוונטיים, מאתרים ספקים מובילים, מייצרים תהליכי מכירה והזדמנויות עסקיות ממקום של הצלחה משותפת. אנו מהווים זרז עסקי גם בתחום המכירות והייבוא עבור לקוחותינו כשהמטרה הברורה היא הגדלת מחזורי המכירות והרווחיות שלהם ומלווים את אנשי המפתח של לקוחותינו לכל אורך הדרך .

אנו מלווים יצרנים ויבואנים ישראלים בעת כניסתם לתהליכי סחר בינלאומיים. חברת SKS TRADE מקיימת קשרים מסחריים ענפים במדינות רבות ברחבי העולם וממנפת קשרים אלו עבור כלל לקוחותיה. בזכות הידע הרב שצברנו, אנו מובילים את לקוחותינו בתהליך מסודר ליצירת הכנסות מייצוא וייבוא מוצריהם. שיטת העבודה, ההכנה מראש, יצירת הקשרים, העברת דוגמאות ומידע חשוב לקניינים, עמילות מכס, שילוח, ניירת מסחרית , כל אלא תהליכים אותם אנו עוברים ביחד עם לקוחותינו כשהמטרה הסופית היא הגדלת ההכנסות, ומיצוי פוטנציאל והרחבת המותג בשוק הבינלאומי והמקומי.

אנו מלווים לקוחות בשני תחומים עיקריים:

ייצוא סחורות ישראליות ופתיחת שווקים בינלאומיים

מיועד לאותן חברות המעוניינות להרחיב את הפעילות העסקית שלהן לחו"ל ולמצוא לקוחות ו/או מפיצים בעולם עבור מוצריהם

איתור סחורות ומוצרים בשוק הבינלאומי

מיועד לחברות המעוניינות לאתר מוצרים חדשים בעולם ולייבאם לארץ לצורך חסכון בעלויות