ליווי ופיתוח עסקי

רעיונות נולדים מדי יום, מדי שעה. הם מתוחכמים, יעילים, יצירתיים, מיוחדים, מדהימים, קטנים, חכמים… לכל רעיון אופי משלו ופוטנציאל להגיע רחוק. לממש. מעטים מהרעיונות מצליחים גם להתפתח, להתקדם ולשרוד את העולם שמחכה להם שם, בחוץ.

ליווי ופיתוח עסקי לממציאים ויזמים בתחילת דרכם

בחברת  SKS Trade עוברים היזמים את תהליך פיתוח הרעיון על כל שלביו עד להפיכת הרעיון למוצר/שירות ופעילות עסקית. למרות שכל פרויקט הוא ייחודי, ישנן נקודות המקשרות את אבני הדרך של כל מיזם. בחברה קיימת תשתית מתודולוגית מדויקת לקידום מיזמים והזדמנויות עסקיות:

מסלול התפתחות של מיזם לדוגמא

ניתוח עסקי ראשוני – מחקר שוק

האם קיים ביקוש למוצר/לשירות? מה הוא שוק המטרה? מי הם המתחרים? מטרת הבדיקה הראשונית היא לסקור את שוק המטרה על מנת לבנות תמונת מצב אקטואלית עסקית טרם הכניסה לעומק המיזם. הבדיקה היא מעין רף כניסה ראשוני אותו יש לעבור טרם המעבר לשלבים הבאים. הבדיקה הראשונית תהיה שלב המאשר כי הרעיון שלכם פונה לכיוון הצלחה כלכלית פוטנציאלית.

תוכנית עסקית / תוכנית כלכלית

תוכנית עסקית היא מפת הדרכים של המיזם, היא יוצקת את תוכנו של הרעיון לתבנית מקובלת מספרית ומילולית. רעיונות טובים רבים לא ממומשים בשל בניית תוכנית עסקית שאינה מתאימה לאופי המיזם ולעיתים אף לוקה בחסר. תפקידנו בשלב זה לבנות עבור היזם תוכנית עסקית במשותף וזאת על מנת לשמר את הידע ולייצר תוכנית מגובשת שתהיה הבסיס העסקי של המיזם.

שמירה על סודיות

הסכמי שמירת סודיות, בשמם הלועזי – NDA – Non Disclosure Agreement הינם הדרך הפשוטה ביותר כיום, להעניק הגנה לסודותיו המסחריים של כל מיזם עסקי. מטרתם בסיכומו של דבר להגן על מידע אשר הינו בעל ערך כלכלי רב למיזם.

יצירת כלים להצגת הרעיון

פרזנטציה מול משקיע, העברת מסר עסקי, העברת חזון של שירות, בנית אמון בפגישה קצרה, עמידה מול קהל ובניית תמצית של הרעיון לידי 5 דקות פרונטאליות. כל אלה – באומנות ההצגה. שלב הצגת רעיון דורש תכנון ויישום מדויק. אופן הצגת רעיון, אופן הצגת נתונים פיננסיים ואופן העברת הרעיון מול משקיעים, שותפים אסטרטגיים, בנקים וכדומה היא מומחיות בפני עצמה. אנו מלווים את היזם בבניית חזות ובנית קונספט ההצגה.

קשרי משקיעים

רעיון טוב נבחן ביכולתו להיות בר מכירה. לאחר כתיבת תוכנית עסקית וגיבוש אסטרטגיה עומד היזם בפני אתגר גדול שעיקרו איתור השותפים העסקיים לגיוס ההון (במידה ונדרש). לחברת  SKS Trade קשר עם משקיעים רבים בשוק הישראלי והבינלאומי, בכך יוצרת הקבוצה תשתית מתאימה לגיוס הון עבור יזמים. אנו נלווה ונקשר אתכם היזמים בשלב זה למשקיעים המתאימים.

קשרי לקוחות

החברה ושותפיה העסקיים מוכרים בקרב אנשי עסקים וחברות רבות בישראל ובעולם כחלק מפעילותה השוטפת. אנו דוגלים בשיתוף עסקי בין כלל לקוחותינו ומכרינו. באמצעות רשת הקשרים הענפה מקשרת הקבוצה בין בעלי עניין משותפים.

ייעוץ משפטי פרוצדוראלי

למדינת ישראל חוקים רבים ופרוצדורות רבות הנוגעות בפתיחת חברה ובבניית מסגרת משפטית למימוש מיזמים עסקיים. כחלק משירותי החברה נוכל לתת לך, היזם/ת, מידע משפטי רחב היקף לגבי זכויות וחובות של בעל עסק בישראל וכן נבדוק סוגיות משפטיות הנוגעות לאופי המיזם. אנו מציעים ליווי משלב פתיחת חברה (במידה ויידרש) או לחילופין נייצר ביחד מסגרת משפטית למימוש הרעיון העסקי.

ייעוץ שיווקי

שיווק הוא כלי הרכב שניתן ליזם להעברת הרעיון שבבסיס המוצר או השירות לשוק הצרכנים. תוכנית שיווקית תהיה כזו שתמנף את הרעיון לידי מוצר או שירות נמכר. יכולותינו מתחום השיווק נובעות מידע נרחב בכלי השיווק הקיימים כיום. הקבוצה כוללת מומחי תוכן ומומחי שיווק בשוק הישראלי ובשוק הבינלאומי.